Conference Room

Hakkımızda

Firmamız müşterilerimizin demir çeliğin işlenmesi ve satışı konusundaki ihtiyaçlarına cevap verebilmek maksadıyla ilk olarak Atılganlar Çelik Kapı ünvanıyla 1993 yılında kurulmuştur. Bugünkü yerinde ise yeni ünvanı ile 2004 yılında faaliyete başlamıştır. “Ağar Metal Ürünleri” bünyesinde çelik konstrüksiyon, özel tasarımlar ve proje çalışmalarıyla beraber çeliğe ait her çeşit imalat yapılmaktadır. Bunların yanı sıra demir çelik sektöründe satışla ilgili faaliyetlerimiz de başlamıştır.

Firmamız kuruluş tarihinden itibaren gerek üretim ve ürün gerekse müşteri portföyünü sürekli olarak geliştirmiştir.

Firmamızın asıl amacı olan müşteri memnuniyeti hususunda gerekli şartları yerine getirebilmek için tüm idari ve üretim personeli olarak her türlü metali sanat eserine dönüştürebilmenin çabası içerissindeyiz. Bu anlayışımızla birlikte işimizdeki titizlik, doğruluk ve güvenilirlik her zaman hakkımızda referanslar oluşturmaktadır.

Firmamızın her sektöde hizmet vermiş olduğu kurum ve kuruluşlar vardır. AĞAR İnşaat mühendislik proje ve danışmanlık ihtiyaçlarınızı sürekli takip ettiği teknolojileri projelerinizde optimum çözümler ile kalite seviyesini daha arttırmak için kuruldu. İşin mutfağında imalattan projeye tekliften yönetime kadar hemen her departmanında çalıştıktan sonra sektörde ki proje, teklif, metraj, keşif ve imalat kalite çıtasını uluslararası standartlara ve daha üste çıkarmak için sektöre adımını attı. İhtiyaçlarınız, yönetmelikler ve standartlar doğrultusunda inşaat projelerinin her aşamasında hizmet vermekteyiz. Proje, malzeme, zaman ve imalat yönetimi konularında genel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Projelerinizi anahtar teslim çözümlerle de teslim etmekteyiz.